Çınar Kız Apart

Adres Atatürk Bulvarı Çinigar Caddesi Muhlis Sokak No:3 / Kütahya
MENÜ SEÇİMİ
 • Detaylı Bilgi

  Odalarımızın tamamı güneş almaktadır
  24 saat kesintisiz sıcak su
  Tüm odalarımızda yerler birinci sınıf parkedir
  Her oda da kişiye özel gardrop ve çalışma masası bulunmaktadır
  Odalarımız da LCD TV bulunmaktadır

  Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında ; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlar ile ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunamaktayız.

  Müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekte ki beklentilerini karşılayacak biçimde tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimizin ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

  En güzel, en özel ve en iyi himet almak isteyen siz değerli bayan öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler ;

  Modern Anlayış                                                Kampüslere Kolay Ulaşım 
  Güler Yüzlü Personel                                       Ferah Odalar
  Özel İlgi                                                            Temizlik Ve Hijyen
  Kusursuz Hizmet                                              Sıcak Ve Huzurlu Bir Ortam

  Çınar Apart, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur. Çınar Apart, Kütahya şehir merkezinde yalnızca bayanların kalabildiği bir aparttır. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekten mutluluk duyarız.

   Odalar ve bina içerisinde: Mutfak, banyo & wc, tv izleme, ortak kullanım alanları ile her odada çalışma masası, mini buzdolabı, kilitli elbise dolabı, sınırsız internet, 24 saat sıcak su ile 7/24 güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Şehir merkezinde, Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Kampüsü ve Germiyan Kampüsünde okuyan öğrencilerimiz için toplu ulaşım araçlarına 3dk mesafe uzaklıktadır.
     
  Çınar Apart, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur. Çınar Apart, Kütahya şehir merkezinde yalnızca bayanların kalabildiği bir aparttır. 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekten mutluluk duyarız.